Pozvánka na KorOrienťák #5

datum konání: 1. 6. – 27. 6. 2021, publikováno: 31. 5. 2021

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek zve malé i velké na další sokolský KorOrienťák s pořadovým číslem pět. Poslední KorOrienťák #4 se konal na přelomu prosince a ledna, pak následovaly dobrodružné výpravy Pátého elementu a Souhvězdí a po nich velikonoční stezky. Nyní jsme pro naše členy, pro ty, kteří nemohou či nechtějí chodit na znovu otevřená cvičení, pro širokou veřejnost a pro všechny, kteří budou mít během následujících čtyř týdnů a víkendů trochu času, připravili dvě úkolové trasy pod souhrnným názvem KorOrienťák #5.

KorOrienťák #5 aneb Covid dnes a kdysi

Na milovníky šifer a hádanek čeká dvoufázová výprava. V první fázi je potřeba získat heslo pro odemčení odkazu na mapy (viz níže), v němž naleznete 4 vyznačená místa s úkoly. V druhé fázi se plní tyto úkoly, které tematicky reagují na proběhlou koronavirovou pandemii. Cílem je lokalizovat odměnu s drobným dárkem na památku a přijít na kód k jejímu získání. Po přihlášení (ZDE - stačí zadat jméno a e-mail) vám přijdou na zadaný e-mail informace, jak získat heslo k zamčenému odkazu níže.

KorOrienťák #5 aneb Rodinné putování přírodou

Pro milovníky vycházek je na lesní cestě Na Hřebíčku směrem na Topělec rozmístěno 14 úkolů pro děti (viz mapa). Tato stezka je převzatá od Sokolů z T. J. Sokol Kostelany, od nichž jsme čerpali i nápady na úkoly, a je určena zejména pro rodiče s dětmi. Úkolů můžete splnit kolik chcete, případně kolik stihnete. Na jejich pořadí nezáleží. Cílem je udělat si pěknou vycházku do lesa obohacenou o nejrůznější činnosti.

Obě trasy budou k dispozici až do neděle 27. června. V případě potíží při hledání či plnění úkolů volejte na 721 620 569. Budeme rádi za jakákoli vyjádření či fotky, které můžete posílat na naše sociální sítě nebo na náš mail sokolpisekinfo@seznam.cz.